• Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga

    ★★★½

  • The Half of It

    ★★★

  • Sonic the Hedgehog

    ★★½

  • Knives Out

    ★★★★

  • I Lost My Body

    ★★★★★

  • Rocketman

    ★★★★½

  • The Vast of Night

    ★★★★★

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Lady Bird

    ★★★★★

  • Song of the Sea

    ★★★★★