Danyal has logged 10 entries for films during 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
27
Something's Gotta Give

Something's Gotta Give

2003
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
24
Leviathan

Leviathan

2014
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
07
Training Day

Training Day

2001
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
20
Spider-Man: Far from Home

Spider-Man: Far from Home

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
20
Captain Marvel

Captain Marvel

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
09
Ichi the Killer

Ichi the Killer

2001
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
08
An Autumn Afternoon

An Autumn Afternoon

1962
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
04
Life, and Nothing More...

Life, and Nothing More...

1992
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
04
Where Is My Friend's House?

Where Is My Friend's House?

1987
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Some Kind of Heaven

Some Kind of Heaven

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry