• Videodrome

    ★★★★

  • Fright Night

    ★★★★

  • Dead Heat

    ★★★

  • Eraserhead

    ★★★★½

  • Bloody Reunion

    ★★½

  • Extremely Wicked, Shockingly Evil and Vile

    ★★★★

  • The Perfection

    ★★★★½

  • The Strangers: Prey at Night

    ★★★★½

  • A Wrinkle in Time

    ★★★★★

  • Eighth Grade

    ★★★★

  • Lady Bird

    ★★★★★

  • Flower

    ★★★★

  • Starry Eyes

    ★★★★½

  • Bridesmaids

    ★★★★

  • Sucker Punch

    ★★★½

  • Easy A

    ★★★★½

  • Eat Pray Love

    ★★

  • Jennifer's Body

    ★★★★★