Amanda has rated 44 films ★★★½ .

  • Fetus

    ★★★½

  • Magic

    ★★★½

  • Sister Act

    ★★★½

  • Sucker Punch

    ★★★½

  • The Village

    ★★★½

  • Freaky Friday

    ★★★½

  • Christmas Evil

    ★★★½

  • Let Us Prey

    ★★★½

  • The House on Pine Street

    ★★★½

  • Parents

    ★★★½

  • The Collector

    ★★★½

  • The Death King

    ★★★½

  • Cross Bearer

    ★★★½

  • The Visit

    ★★★½

  • Ouija: Origin of Evil

    ★★★½

  • Creep 2

    ★★★½

  • The Clovehitch Killer

    ★★★½

  • Stir of Echoes

    ★★★½