Amanda has rated 120 films ★★★★★ .

  • The Fly

    ★★★★★

  • Addams Family Values

    ★★★★★

  • Wayne's World

    ★★★★★

  • A Wrinkle in Time

    ★★★★★

  • Lady Bird

    ★★★★★

  • Jennifer's Body

    ★★★★★

  • Coraline

    ★★★★★

  • Teeth

    ★★★★★

  • Mean Girls

    ★★★★★

  • Mulan

    ★★★★★

  • My Girl

    ★★★★★

  • The Invisible Man

    ★★★★★

  • Anything for Jackson

    ★★★★★

  • The Gate

    ★★★★★

  • The Girl Next Door

    ★★★★★

  • Pieces of Talent

    ★★★★★

  • Sella Turcica

    ★★★★★

  • Trick 'r Treat

    ★★★★★