• Escape Room

    ★★½

  • Color Out of Space

    ★★★

  • Black Widow

    ★★★½

  • Ready or Not

    ★★★

  • Old

  • Only Lovers Left Alive

    ★★★

  • A Quiet Place Part II

    ★★

  • Two Little Boys

    ★★★★

  • Fear Street: 1978

    ★★½

  • The Haunting of Hill House

    ★★★½

  • Loki

    ★★★★

  • False Positive

  • Fear Street: 1994

    ★★½

  • The Neon Demon

    ★★★★

  • Bloodthirsty Butchers

    ★★½

  • Luca

    ★★★★

  • Willy's Wonderland

    ★★

  • The Ghastly Ones

    ★★★