• Señorita

    ★★★★½

  • Old

    ★★★

  • Waiting Women

    ★★★½

  • To Joy

    ★★★½

  • Helen

    ★★★★

  • Mulholland Drive

    ★★★★★

  • Raw Deal

    ★★★

  • Drive My Car

    ★★★★★

  • The Seventh Seal

    ★★★★

  • Annette

    ★★

  • Black Widow

    ★★★½

  • Somersault

    ★★★

  • Solarbabies

    ★½

  • Starcrash

    ★★

  • Be Pretty and Shut Up!

    ★★★★

  • My Man Godfrey

    ★★

  • F9

    ★★½

  • Gods of the Plague

    ★★★★