• La Chinoise

    ★½

  • The Wolf of Wall Street

    ★★★★½

  • The Souvenir

    ★★★½

  • House of Hummingbird

    ★★★½

  • Men in Black

    ★★½

  • Darling Pet Monkey

    ★★

  • Anne at 13,000 ft

    ★★★½

  • Ema

    ★★★★

  • The Last Black Man in San Francisco

    ★★★½

  • On Your Mark

    ★★★½

  • A Dog's Journey

    ★★

  • Vivarium

    ★★★½

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★★½

  • Poms

    ★★½

  • Black Mirror: White Bear

    ★★★½

  • Black Mirror: Nosedive

    ★★★½

  • Welcome to Me

    ★★

  • Halston

    ★★