• Dune

    ★★★★

  • The Green Knight

    ★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Kingdom: Ashin of the North

    ★★★★

  • Snake Eyes: G.I. Joe Origins

  • Old

    ★★★

  • Black Widow

    ★★★★

  • Fear Street: 1994

  • The Tomorrow War

    ★★★

  • Luca

    ★★★★★

  • Pray Away

    ★★★

  • In the Heights

    ★★★★★

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★★

  • Army of the Dead

    ★★

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★★★

  • Justice Society: World War II

    ★★

  • Mortal Kombat

    ★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★

  • Cherry

  • Chaos Walking

    ★★

  • Framing Britney Spears

    ★★★★

  • Fake Famous

    ★★★

  • John and the Hole

    ★★★

  • Palmer

    ★★★

  • Wonder Woman 1984

    ★★

  • Love and Monsters

    ★★★★

  • Batman: Death in the Family

    ★★★

  • Soul

    ★★★

  • The Devil All the Time

    ★★★★

  • Run Hide Fight

  • Bill & Ted Face the Music

    ★★★★

  • The New Mutants

    ★★

  • Tenet

    ★★★★

  • An American Pickle

    ★★★

  • Summer of 85

    ★★★★

  • Showbiz Kids

    ★★★

  • #Alive

    ★★★

  • Greyhound

    ★★★★

  • The Rental

    ★★

  • Justice League Dark: Apokolips War

    ★★★★★

  • Extraction

    ★★

  • The Postcard Killings

    ★★

  • The Hunt

    ★★

  • A Quiet Place Part II

    ★★★★★

  • The Dark End of the Street

    ★★★★

  • The Way Back

    ★★★★

  • Bloodshot

  • Alone

    ★★★★

  • The Invisible Man

    ★★★

  • Superman: Red Son

    ★★

  • Onward

    ★★★

  • Gretel & Hansel

    ★★★

  • Disclosure

    ★★★★

  • The Last Thing He Wanted

    ★★

  • Minari

    ★★★★★

  • The Social Dilemma

    ★★★★

  • Palm Springs

    ★★★★

  • Wendy

    ★★★★

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★

  • His House

    ★★★★

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★

  • Bombshell

    ★★★★

  • 6 Underground

  • 1917

    ★★★★★

  • Kalel, 15

    ★★★★

  • Queen & Slim

    ★★★

  • Doctor Sleep

    ★★★★

  • 21 Bridges

    ★★

  • Terminator: Dark Fate

    ★★

  • Eli

    ★★★

  • Zombieland: Double Tap

    ★★