• Mortal Kombat

    ★★★

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★½

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★½

  • Space Sweepers

    ★★★½

  • WandaVision

    ★★★★½

  • Tenet

    ★★★★

  • Legacy of Lies

    ★★★

  • Almost Human

    ★★★

  • Debt Collectors

    ★★★

  • Extraction

    ★★★½

  • Tiger Cop: Toilet Paper Hero

    ★★★½

  • Mulan

    ★★★½

  • Devs

    ★★★★½

  • Ip Man 4: The Finale

    ★★★

  • Heroes Amidst Turmoil

    ★★

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★

  • The Gentlemen

    ★★★★

  • Wira

    ★★★

  • Charlie's Angels

    ★★½

  • Terminator: Dark Fate

    ★★

  • Knives Out

    ★★★★½

  • Corpus Christi

    ★★★★

  • Joker

    ★★★

  • Against the Odds

    ★★★★

  • The Real Iron Monkey

    ★½

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★★

  • Toy Story 4

    ★★★★

  • Dark Phoenix

    ★½

  • Avengement

    ★★★★

  • Parasite

    ★★★★

  • John Wick: Chapter 3 - Parabellum

    ★★★½

  • Chernobyl

    ★★★★½

  • Avengers: Endgame

    ★★★★½

  • Booksmart

    ★★★

  • Captain Marvel

    ★★★½

  • Triple Threat

    ★★★½

  • Furie

    ★★★½

  • Alita: Battle Angel

    ★★★

  • True Sight : The International 2018 Finals

    ★★★½

  • Robin Hood

    ★★

  • Master Z: Ip Man Legacy

    ★★★

  • A Star Is Born

    ★★★½

  • Europe Raiders

    ★½

  • The Spy Who Dumped Me

    ★★★

  • Mission: Impossible - Fallout

    ★★★★½

  • Ant-Man and the Wasp

    ★★★½

  • The Leakers

    ★★½

  • Shoplifters

    ★★★½

  • Cold War

  • Solo: A Star Wars Story

    ★★★

  • Deadpool 2

    ★★★★

  • The Debt Collector

    ★★★★

  • Avengers: Infinity War

    ★★★★½

  • Ready Player One

    ★★★½

  • Upgrade

    ★★★★

  • Support the Girls

    ★★★

  • A Quiet Place

    ★★★½

  • Tomb Raider

    ★★½

  • Game Night

    ★★★½

  • Utøya: July 22

    ★★★

  • Annihilation

    ★★★½

  • Accident Man

    ★★★½

  • Black Panther

    ★★★½

  • Assassination Nation

  • Promise at Dawn

    ★★★½

  • Star Wars: The Last Jedi

    ★★★½

  • Jumanji: Welcome to the Jungle

    ★★★½

  • Justice League

    ★★½

  • Coco

    ★★★★

  • Tremble All You Want

    ★★★½

  • The Babysitter

    ★★★½

  • Thor: Ragnarok

    ★★★★½