• Mirror

    ★★★★½

  • Palm Springs

    ★★★

  • Genus Pan

    ★★★½

  • Sound of Metal

    ★★★½

  • The Father

    ★★★½

  • Mad Max: Fury Road

    ★★★★

  • Man in the Well

    ★★★

  • Vertigo

    ★★★★½

  • Midsommar

  • RV

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ½

  • Night at the Museum

    ★★½

  • Night at the Museum: Secret of the Tomb

    ★★

  • Night at the Museum: Battle of the Smithsonian

    ★★

  • Tombstone

  • The Lady Eve

    ★★★½

  • Ideas Man

    ★½

  • Stalker

    ★★★★★