• Ashes of Time

    ★★★½

  • Henry Gamble's Birthday Party

    ★★★

  • The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring

    ★★★★½

  • After Earth

    ★★

  • Dressed to Kill

    ★★½

  • Days of Being Wild

    ★★★★½

  • As Tears Go By

    ★★★★

  • Bad Trip

    ★★★½

  • Concrete Cowboy

    ★★★½

  • Godzilla

    ★★★½

  • Cold War

    ★★★★½

  • Shivers

    ½

  • Bill & Ted Face the Music

    ★★★★★

  • Bill & Ted's Bogus Journey

    ★★★★★

  • Bill & Ted's Excellent Adventure

    ★★★★½

  • Speed

    ★★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★

  • Big Little Lies

    ★★★★★