• Passing

    ★★★

  • Dune

    ★★★★

  • The Beatles: Get Back

    ★★★★★

  • Titane

    ★★★

  • Zola

    ★★★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★½

  • Promising Young Woman

    ★★★½

  • Last Night in Soho

    ★★

  • Friends: The Reunion

    ★★

  • I Care a Lot

    ★★

  • Boogie Nights

    ★★★★★

  • Bohemian Rhapsody

    ★★★½

  • Collateral Beauty

  • The Candidate

    ★★★½

  • Eternals

    ★★½

  • No Time to Die

    ★★★

  • The Power of the Dog

    ★★★½

  • Seven Psychopaths

    ★★★