• Buddy Games

    ★★★½

  • Cold Pursuit

    ★★★★

  • The Prodigy

    ★★★

  • Miss Bala

    ★★½

  • Alita: Battle Angel

    ★★★★½

  • Benchwarmers 2: Breaking Balls

  • Big Time Adolescence

    ★★★★

  • Fighting with My Family

    ★★★½

  • Blinded by the Light

    ★★★★

  • Extremely Wicked, Shockingly Evil and Vile

    ★★★

  • The Lodge

    ★★★★

  • Honey Boy

    ★★★★

  • Apollo 11

    ★★★½

  • Serenity

    ★★

  • Fyre

    ★★★★★

  • Glass

    ★★★½

  • Escape Room

    ★★★½

  • Holmes & Watson

  • The Mule

    ★★★½

  • Bumblebee

    ★★★★½

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★½

  • The Possession of Hannah Grace

    ★★

  • Aquaman

    ★★★★½

  • The Christmas Chronicles

    ★★★

  • Instant Family

    ★★★½

  • Creed II

    ★★★★

  • Bird Box

    ★★★½

  • Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald

    ★★★

  • The Grinch

    ★★

  • Replicas

    ★★½

  • The Girl in the Spider's Web

    ★★★½

  • Bohemian Rhapsody

    ★★★★★

  • They Shall Not Grow Old

    ★★★★

  • Goosebumps 2: Haunted Halloween

    ★★★½

  • Venom

    ★★★★

  • Night School

    ★★★

  • Bad Times at the El Royale

    ★★★★★

  • Hell Fest

    ★★★½

  • Overlord

    ★★★★★

  • The Perfection

  • Once Upon a Deadpool

    ★★★★½

  • mid90s

    ★★★½

  • Freaks

    ★★★½

  • Halloween

    ★★★★★

  • City of Lies

    ★★★

  • Greta

    ★★★

  • Peppermint

    ★★★½

  • The House with a Clock in Its Walls

    ★★★½

  • The Predator

    ★★★½

  • The Nun

    ★★★

  • A Star Is Born

    ★★★½

  • White Boy Rick

    ★★★

  • First Man

    ★★★

  • A Simple Favor

    ★★★½

  • Kin

    ★★★

  • The Happytime Murders

    ★★★

  • Mile 22

    ★★★½

  • The Package

    ★★★

  • Slender Man

  • The Meg

    ★★★½

  • The Spy Who Dumped Me

    ★★★

  • Father of the Year

    ★★★

  • The Equalizer 2

    ★★★★

  • Mission: Impossible - Fallout

    ★★★★★

  • Skyscraper

    ★★★★

  • The First Purge

    ★★½

  • The Domestics

    ★★★★

  • Sicario: Day of the Soldado

    ★★★½

  • Ant-Man and the Wasp

    ★★★½

  • Jurassic World: Fallen Kingdom

    ★★★★½

  • Ocean's Eight

    ★★★

  • Incredibles 2

    ★★★★