• Old

    ★★★½

  • Captain Ron

    ★★★½

  • Escape Room: Tournament of Champions

    ★★★½

  • Loki

    ★★★★½

  • Open Water

    ★★★

  • Black Widow

    ★★★★½

  • Escape Room

    ★★★½

  • L.A. Confidential

    ★★★★

  • The Forever Purge

    ★★★

  • The Tomorrow War

    ★★★★½

  • The First Purge

    ★★½

  • Barb and Star Go to Vista Del Mar

    ★★★

  • Sixteen Candles

    ★★★½

  • Honeymoon in Vegas

    ★★★½

  • Fast & Furious

    ★★★½

  • Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

    ★★★½

  • F9

    ★★★½

  • The Sure Thing

    ★★★★