• Antlers

    ★★★★

  • New York Ninja

    ★★★★★

  • No One Gets Out Alive

    ★★★½

  • V/H/S/94

    ★★★★

  • Midnight Mass

    ★★★★★

  • Halloween Kills

    ★★★½

  • Candyman

    ★★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★½

  • Brand New Cherry Flavor

    ★★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★

  • Fear Street: 1666

    ★★★★

  • Fear Street: 1978

    ★★★½

  • Val

    ★★★★

  • Fear Street: 1994

    ★★★★

  • The Deep House

    ★★★½

  • Werewolves Within

    ★★★½

  • Catch the Fair One

    ★★★★

  • Loki

    ★★★★½

  • Army of the Dead

    ★★★

  • Oxygen

    ★★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★

  • Prisoners of the Ghostland

    ★★★

  • Wrong Turn

    ★★★½

  • The Sadness

    ★★★½

  • Outside the Wire

    ★★

  • Mank

    ★★★★½

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★½

  • The Empty Man

    ★★★★½

  • Kandisha

    ★★★

  • Rebecca

    ★★★

  • Psycho Goreman

    ★★★★

  • The Haunting of Bly Manor

    ★★★★

  • Freaky

    ★★★

  • Vicious Fun

    ★★★½

  • Caveat

    ★★★½

  • Rent-A-Pal

    ★★★★

  • Antebellum

    ★★½

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★★½

  • Bill & Ted Face the Music

    ★★★★

  • Lucky

    ★★★½

  • Tenet

    ★★★★

  • Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga

    ★★★

  • Da 5 Bloods

    ★★★★

  • Beastie Boys Story

    ★★★★½

  • Sputnik

    ★★★½

  • The Dark and the Wicked

    ★★★★

  • Anything for Jackson

    ★★★★½

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

    ★★★★½

  • A Quiet Place Part II

    ★★★★

  • May the Devil Take You Too

    ★★★★

  • Gretel & Hansel

    ★★★

  • Palm Springs

    ★★★★

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★½

  • Possessor

    ★★★½

  • The Night House

    ★★★★

  • Zola

    ★★★½

  • His House

    ★★★★½

  • The Outsider

    ★★

  • Underwater

    ★★★½

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★★½

  • 6 Underground

    ★★

  • Jumanji: The Next Level

    ★★★

  • The Queen of Black Magic

    ★★★★½

  • Doctor Sleep

    ★★★½

  • Rattlesnake

    ★★

  • I'm No Longer Here

    ★★★★

  • Watchmen

    ★★★★★

  • Impetigore

    ★★★★

  • The Forest of Love

    ★★★

  • Zombieland: Double Tap

    ★★★½

  • The Irishman

    ★★★★★

  • In the Shadow of the Moon

    ★★★★