• Antlers

  • The Many Saints of Newark

  • Euphoria: Trouble Don't Last Always

    ★★★½

  • Hubie Halloween

    ★★½

  • Tenet

    ★★★½

  • Ghosts of War

    ★★

  • Extraction

    ★★★

  • Nobody Sleeps in the Woods Tonight

    ★★

  • The Hunt

    ★★

  • The Way Back

    ★★★

  • The Invisible Man

    ★★★½

  • Impractical Jokers: The Movie

    ★★

  • The Call of the Wild

    ★★½

  • Fantasy Island

    ★★

  • Vick

    ★★½

  • Gretel & Hansel

    ★★★½

  • The Rhythm Section

    ★★★

  • Promising Young Woman

    ★★½

  • Bad Boys for Life

    ★★½

  • Underwater

    ★★

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★★

  • Andy Ruiz Jr. vs Anthony Joshua II

    ★★

  • Black Christmas

    ★★

  • The Gentlemen

    ★★★★

  • 1917

    ★★★★

  • 24/7: Kelly Slater

    ★★★½

  • Midway

    ★★★

  • Doctor Sleep

    ★★★

  • Seven Worlds, One Planet

    ★★★★

  • 21 Bridges

    ★★½

  • Terminator: Dark Fate

    ★★

  • Boxing: Artur Beterbiev vs. Oleksandr Gvozdyk

    ★★★½

  • Zombieland: Double Tap

    ★★★

  • Palm Swings

    ★★★★

  • The Irishman

    ★★★★

  • Rambo: Last Blood

    ★★½

  • Murder in the Bayou

    ★★★★

  • Jojo Rabbit

    ★★★½

  • Color Out of Space

    ★★★½

  • Knives Out

    ★★★

  • Hustlers

    ★★½

  • Joker

    ★★★★

  • Uncut Gems

    ★★★½

  • Ford v Ferrari

    ★★★½

  • Ad Astra

    ★★★★

  • It Chapter Two

    ★★½

  • 47 Meters Down: Uncaged

    ★★

  • Witches in the Woods

    ★★

  • Scary Stories to Tell in the Dark

    ★★★

  • Ready or Not

    ★★½

  • The Banana Splits Movie

    ★★

  • Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

    ★★½

  • Crawl

    ★★★½

  • The Lion King

    ★★★★

  • The Loudest Voice

    ★★½

  • Annabelle Comes Home

    ★★½

  • Anna

    ★½

  • Child's Play

    ★★★½

  • Midsommar

    ★★★★

  • Deadwood: The Movie

    ★★★½

  • Godzilla: King of the Monsters

    ★★★½

  • Ma

    ★★½

  • Parasite

    ★★★★½

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★★

  • A Hidden Life

    ★★★½

  • Diego Maradona

    ★★★★

  • The Lighthouse

    ★★★★½

  • The Dead Don't Die

    ★★★½

  • Brightburn

    ★½

  • John Wick: Chapter 3 - Parabellum

    ★★★★½

  • Pet Sematary

    ★★½

  • Us

    ★★★