Dermmoney has logged 20 entries for films rated ★★★★½ .

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
29
12 Angry Men

12 Angry Men

1957
×
★★★★½
Edit this entry  
16
Se7en

Se7en

1995
×
★★★★½
Edit this entry  
06
Stand by Me

Stand by Me

1986
×
★★★★½
Edit this entry  
06
Heat

Heat

1995
×
★★★★½
Edit this entry  
14
Training Day

Training Day

2001
×
★★★★½
Edit this entry  
05
Nightcrawler

Nightcrawler

2014
×
★★★★½
Edit this entry  
29
Good Time

Good Time

2017
×
★★★★½
Edit this entry  
21
Smiling Friends

Smiling Friends

2020
×
★★★★½
Edit this entry  
12
Dallas Buyers Club

Dallas Buyers Club

2013
×
★★★★½
Edit this entry  
11
Moonlight

Moonlight

2016
×
★★★★½
Edit this entry  
04
The Prestige

The Prestige

2006
×
★★★★½
Edit this entry  
03
Soul

Soul

2020
×
★★★★½
Edit this entry  
23
Gangs of New York

Gangs of New York

2002
×
★★★★½
Edit this entry  
05
American History X

American History X

1998
×
★★★★½
Edit this entry  
05
No Country for Old Men

No Country for Old Men

2007
×
★★★★½
Edit this entry  
29
Uncut Gems

Uncut Gems

2019
×
★★★★½
Edit this entry  
29
The Irishman

The Irishman

2019
×
★★★★½
Edit this entry  
29
The 40 Year Old Virgin

The 40 Year Old Virgin

2005
×
★★★★½
Edit this entry  
23
Airplane!

Airplane!

1980
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
22
Knives Out

Knives Out

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry