• Altered Innocence Vol. 1

    ★★½

  • Mortal Kombat

    ★★★★

  • Creation Is Violent: Anecdotes from Kinski’s Final Years

    ★★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★½

  • Willy's Wonderland

    ★★★★

  • Bad Girls

    ★★★★

  • Crime Scene: The Vanishing at the Cecil Hotel

    ★★★★

  • The Little Things

    ★★★

  • The AGFA Horror Trailer Show: VideoRage

    ★★★★

  • WandaVision

    ★★★★

  • Night Stalker: The Hunt for a Serial Killer

    ★★★★

  • Wonder Woman 1984

    ★★★½

  • Naked Cannibal Campers

    ★★½

  • Extraneous Matter

    ★★★

  • Castle Freak

    ★★★½

  • Heaven's Gate: The Cult of Cults

    ★★★★

  • 30 Coins

    ★★★★

  • Tales of the Uncanny

    ★★★★

  • Psycho Goreman

    ★★★★

  • Hospital Dumpster Divers

    ★★★½

  • The Wolf of Snow Hollow

    ★★★★

  • Books of Blood

    ★★½

  • Ammonite

    ★★½

  • The Devil All the Time

    ★★★★

  • The Babysitter: Killer Queen

    ★★★★

  • Nail in the Coffin: The Fall and Rise of Vampiro

    ★★★★

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★★½

  • Minor Premise

    ★★★★

  • The New Mutants

    ★★★

  • Tenet

    ★★★★½

  • You Cannot Kill David Arquette

    ★★★★

  • Host

    ★★★

  • Unhinged

    ★★★★

  • Peninsula

    ★★★

  • Archive

    ★★★★

  • #Alive

    ★★★½

  • You Should Have Left

    ★★★

  • Amityville Vibrator

    ★★½

  • We're Not Here to Fuck Spiders

    ★★★½

  • Capone

    ★★★½

  • Sputnik

    ★★★★

  • The Dark and the Wicked

    ★★★½

  • Cursed Films

    ★★★★

  • Scare Me

    ★★

  • The Hunt

    ★★★½

  • Cold Blooded

    ★★★½

  • The AGFA Horror Trailer Show

    ★★★★

  • Bloodshot

    ★★★

  • The Invisible Man

    ★★★½

  • Gretel & Hansel

    ★★★½

  • Possessor

    ★★★★

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★

  • Bloody Nose, Empty Pockets

    ★★★★

  • Scare Me

    ★★★½

  • Underwater

    ★★★½

  • Slashlorette Party

    ★★★★

  • Dracula

    ★★★½

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★★½

  • The Confession Killer

    ★★★★

  • 1917

    ★★★★½

  • Doctor Sleep

    ★★★★

  • 29 Needles

    ★★★

  • Ill: Final Contagium

    ★★★½

  • Jay and Silent Bob Reboot

    ★★★

  • Luz: The Flower of Evil

    ★★★½

  • Dead Residence

    ★★½

  • The Mortuary Collection

    ★★★★

  • Butt Boy

    ★★★★

  • VFW

    ★★★★

  • Rambo: Last Blood

    ★★★½

  • Guns Akimbo

    ★★★★