• Don't Look Up

    ★★

  • Castle Falls

    ★★½

  • Black Friday

    ★★★

  • A House on the Bayou

  • Dangerous

    ★★★½

  • Red Notice

    ★★★

  • Paranormal Activity: Next of Kin

    ★★★

  • Night Teeth

    ★★★

  • Antlers

    ★★★½

  • The Manor

    ★★★

  • No One Gets Out Alive

    ★★★

  • No Time to Die

    ★★★½

  • Slumber Party Massacre

    ★★★

  • V/H/S/94

    ★★½

  • There's Someone Inside Your House

    ★★★½

  • Intrusion

    ★★½

  • Nightbooks

    ★★★½

  • Prey

    ★★

  • The Guilty

    ★★★½

  • Kate

    ★★★

  • Copshop

    ★★★½

  • Halloween Kills

    ★★½

  • Old Henry

    ★★★★

  • Last Night in Soho

    ★★★½

  • The Lost Daughter

    ★★★½

  • Dune

    ★★★★

  • The Power of the Dog

    ★★★★

  • Malignant

    ★★★½

  • Vacation Friends

    ★★★

  • Candyman

    ★★★★

  • The Protégé

    ★★★★

  • Reminiscence

    ★★

  • Sweet Girl

    ★★½

  • Don't Breathe 2

    ★★★½

  • Free Guy

    ★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Jungle Cruise

    ★★★

  • Blood Red Sky

    ★★½

  • Old

    ★★★½

  • Pig

    ★★★★½

  • Fear Street: 1666

    ★★★½

  • A Classic Horror Story

    ★★★½

  • Gunpowder Milkshake

    ★★★

  • Titane

    ★★★★½

  • The Advent Calendar

    ★★★½

  • Fear Street: 1978

    ★★★★

  • Till Death

    ★★★½

  • Fear Street: 1994

    ★★★½

  • Escape Room: Tournament of Champions

    ★★★

  • The Forever Purge

    ★★★

  • The Tomorrow War

    ★★★½

  • The Ice Road

    ★★½

  • The Deep House

    ★★½

  • Werewolves Within

    ★★★

  • No Man of God

    ★★★

  • The Beta Test

    ★★★

  • 帮我看看

    ★★★

  • We Need to Do Something

    ★★★

  • Endangered Species

    ★★½

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★★

  • Seance

    ★★★

  • Army of the Dead

    ★★★½

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★★½

  • Oxygen

    ★★★

  • Those Who Wish Me Dead

    ★★½

  • Wrath of Man

    ★★★★

  • The Power

    ★★½

  • The Unholy

    ★★

  • The Seventh Day

    ★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★½

  • Nobody

    ★★★★★

  • Jakob's Wife

    ★★★½