• Daddy’s Boy

  • The Jinkx and DeLa Holiday Special

    ★★★★

  • Jingle Jangle: A Christmas Journey

    ★½

  • The Boulet Brothers' Dragula: Resurrection

    ★★★★½

  • I May Destroy You

  • The Wrong Missy

    ½

  • Hollywood

  • Normal People

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

  • Shiva Baby

    ★★★½

  • Feels Good Man

    ★★★½

  • Don't F**k with Cats: Hunting an Internet Killer

    ★★★

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★

  • Little Women

    ★★★★

  • The Fall

  • Jojo Rabbit

    ★★★

  • Uncut Gems

    ★★★★½

  • Marriage Story

    ★★★½

  • Days of the Bagnold Summer

    ★★★★½

  • Midsommar

    ★★★

  • Black Mirror: Rachel, Jack and Ashley Too

    ★★

  • Black Mirror: Striking Vipers

    ★★

  • Parasite

    ★★★★★

  • Portrait of a Lady on Fire

    ★★★★½

  • The Dead Don't Die

    ★★

  • Pokémon Detective Pikachu

    ★★★½

  • Swallow

    ★★½

  • Trixie Mattel: Moving Parts

    ★★★½

  • Booksmart

    ★★★½

  • The Farewell

    ★★★★½

  • Fyre

    ★★½

  • Black Mirror: Bandersnatch

    ★★★½

  • Mary Poppins Returns

    ★★★

  • The League of Gentlemen - Live Again!

  • Bohemian Rhapsody

    ★★

  • Greta

    ★★

  • To All the Boys I've Loved Before

    ★★★

  • Cam

    ★★★

  • Mamma Mia! Here We Go Again

    ★★★

  • Everybody in The Place: An Incomplete History of Britain 1984-1992

    ★★★½

  • Flavors of Youth

    ★★½

  • BlacKkKlansman

    ★★★★

  • Solo: A Star Wars Story

    ★★½

  • McQueen

    ★★★½

  • Eighth Grade

    ★★★★

  • Black Mirror: Black Museum

    ★★★½

  • Black Mirror: Arkangel

    ★★½

  • Black Mirror: USS Callister

    ★★★½

  • Phantom Thread

    ★★★★★

  • Star Wars: The Last Jedi

    ★★★½

  • Nathan for You: Finding Frances

    ★★★★★

  • WHAT DID JACK DO?

    ★★

  • Paddington 2

    ★★★★

  • Murder on the Orient Express

    ★★

  • Funny Cow

    ★★½

  • Blade Runner 2049

    ★★★★★

  • Cherry Pop

  • I, Tonya

    ★★★★

  • Lady Bird

    ★★★★

  • Antifashion

    ★★★

  • Logan Lucky

    ★★★

  • England Is Mine

    ★★½

  • Murdered for Being Different

    ★★★

  • Claire's Camera

    ★★★

  • Okja

    ★★★½

  • Bombshell: The Hedy Lamarr Story

    ★★★★

  • The RuneScape Documentary - 15 Years of Adventure

  • Mommy Dead and Dearest

    ★★★★

  • Baby Driver

    ★★★★

  • T2 Trainspotting

    ★★★

  • Get Out

    ★★★★

  • Novitiate

    ★★★½