• Scalpel

    ★★★★

  • Target

    ★★★½

  • The Iceman

    ★★★½

  • Love & Mercy

    ★★★½

  • Devil's Express

    ★½

  • Happiness

    ★★★★

  • Nena

    ★★★½

  • Night Moves

    ★★★★½

  • Hollywood Story

    ★★★½

  • Confessions of a Teenage Drama Queen

  • Little Darlings

    ★★★★

  • Return to Macon County

    ★★★½

  • The Uncanny

    ★★★

  • Summer Lovers

    ★★½

  • Witness

    ★★★★

  • The Marriage Escape

    ★★★½

  • Don't Look Now

    ★★★★★

  • Broken Flowers

    ★★★★