Diego has logged 46 entries for films during November 2018.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Bodied

Bodied

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
30
The Guilty

The Guilty

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
29
In a Relationship

In a Relationship

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
29
The Rider

The Rider

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
28
The Night Comes for Us

The Night Comes for Us

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
27
6 Balloons

6 Balloons

2018
×
★★½
Read the review Edit this entry  
26
John Leguizamo's Latin History for Morons

John Leguizamo's Latin History for Morons

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
25
Private Life

Private Life

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Don't Worry, He Won't Get Far on Foot

Don't Worry, He Won't Get Far on Foot

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Instant Family

Instant Family

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
24
Burning

Burning

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
24
Ralph Breaks the Internet

Ralph Breaks the Internet

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
23
The Christmas Chronicles

The Christmas Chronicles

2018
×
★★½
Read the review Edit this entry  
23
Apostasy

Apostasy

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
22
The Princess Switch

The Princess Switch

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
22
Kin

Kin

2018
×
★★½
Read the review Edit this entry  
21
Peppermint

Peppermint

2018
×
★★
Read the review Edit this entry  
21
Apostle

Apostle

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
21
The Happytime Murders

The Happytime Murders

2018
×
★½
Read the review Edit this entry  
20
Shirkers

Shirkers

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
19
Hold the Dark

Hold the Dark

2018
×
★★½
Read the review Edit this entry  
19
Thunder Road

Thunder Road

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
18
Cam

Cam

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
18
Three Identical Strangers

Three Identical Strangers

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
17
Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald

Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald

2018
×
★★
Read the review Edit this entry  
17
Blue My Mind

Blue My Mind

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
16
The Ballad of Buster Scruggs

The Ballad of Buster Scruggs

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
14
Lo más sencillo es complicarlo todo

Lo más sencillo es complicarlo todo

2018
×
½
Read the review Edit this entry  
13
Minding the Gap

Minding the Gap

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
11
Outlaw King

Outlaw King

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
11
The Girl in the Spider's Web

The Girl in the Spider's Web

2018
×
★★
Read the review Edit this entry  
10
All Eyez on Me

All Eyez on Me

2017
×
½
Read the review Edit this entry  
10
Overlord

Overlord

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Batman: Gotham by Gaslight

Batman: Gotham by Gaslight

2018
×
★★½
Read the review Edit this entry  
08
Leave No Trace

Leave No Trace

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
07
The Death of Superman

The Death of Superman

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
07
The Lives of Others

The Lives of Others

2006
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
07
In Darkness

In Darkness

2018
×
★★½
Read the review Edit this entry  
06
The Miseducation of Cameron Post

The Miseducation of Cameron Post

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
05
Cold War

Cold War

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
04
The Hate U Give

The Hate U Give

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
04
Meteor Storm

Meteor Storm

2010
×
Read the review Edit this entry  
04
Blindspotting

Blindspotting

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
03
Good Bye Lenin!

Good Bye Lenin!

2003
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
03
Batman Ninja

Batman Ninja

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
02
Bohemian Rhapsody

Bohemian Rhapsody

2018
×
★★½
Read the review Edit this entry