Diego has logged 19 entries for films during July 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Frankenstein's Monster's Monster, Frankenstein

Frankenstein's Monster's Monster, Frankenstein

2019
×
Read the review Edit this entry  
29
The Magnificent Seven

The Magnificent Seven

1960
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
28
Once Upon a Time… in Hollywood

Once Upon a Time… in Hollywood

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
28
The Beach Bum

The Beach Bum

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
27
Hellboy

Hellboy

2019
×
Read the review Edit this entry  
24
Home Base

Home Base

2002
×
½
Read the review Edit this entry  
23
Annihilation

Annihilation

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
22
The Lion King

The Lion King

1994
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
21
When Harry Met Sally...

When Harry Met Sally...

1989
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
20
Scooby-Doo

Scooby-Doo

2002
×
Read the review Edit this entry  
19
Shazam!

Shazam!

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
18
Crawl

Crawl

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
17
The Amazing Spider-Man

The Amazing Spider-Man

2012
×
Read the review Edit this entry  
16
Cool World

Cool World

1992
×
Read the review Edit this entry  
12
The Shallows

The Shallows

2016
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
11
Under the Silver Lake

Under the Silver Lake

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
06
Midsommar

Midsommar

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
04
Spider-Man: Far from Home

Spider-Man: Far from Home

2019
×
Read the review Edit this entry  
02
Spider-Man: Far from Home

Spider-Man: Far from Home

2019
×
Read the review Edit this entry