• Malignant

    ★★★★

  • Old

  • The Empty Man

    ★★½

  • Happy Death Day 2U

    ★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Three Colors: Red

    ★★★★½

  • Three Colors: Blue

    ★★★★½

  • Three Colors: White

    ★★★★½

  • The Visit

    ★★★★

  • Pulse

    ★★★★

  • V/H/S

    ½

  • The Rental

    ★½

  • Bao

    ★★★★½

  • Gloria Bell

    ★★★½

  • 2001: A Space Odyssey

    ★★★★★

  • Eyes Wide Shut

    ★★★★½

  • La La Land

    ★★★★½

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★½