ines has logged 10 entries for films during June 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Mamma Mia!

Mamma Mia!

2008
×
★★★★
Edit this entry  
29
Luca

Luca

2021
×
★★★★½
Edit this entry  
25
After We Collided

After We Collided

2020
×
½
Edit this entry  
18
Bo Burnham: Inside

Bo Burnham: Inside

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
16
10 Things I Hate About You

10 Things I Hate About You

1999
×
★★★★★
Edit this entry  
10
The Incredibles

The Incredibles

2004
×
★★★★★
Edit this entry  
06
Dazed and Confused

Dazed and Confused

1993
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
06
Ex Machina

Ex Machina

2014
×
★★★★★
Edit this entry  
05
Superbad

Superbad

2007
×
★★★★½
Edit this entry  
04
Drive

Drive

2011
×
★★★★★
Read the review Edit this entry