• Underworld: Blood Wars

  • Allied

    ★★½

  • Trash Fire

    ★★★½

  • Ouija: Origin of Evil

    ★★★

  • The Accountant

    ★★

  • Split

  • The Void

    ★★★

  • The Girl on the Train

    ★★

  • The Edge of Seventeen

    ★★★½

  • The Magnificent Seven

    ★★½

  • Deepwater Horizon

    ★★★

  • Blue Jay

    ★★★★

  • Werewolf

    ★★★½

  • Jackie

    ★★★½

  • I Am the Pretty Thing That Lives in the House

    ★★½

  • Headshot

    ★★★

  • Free Fire

    ★★★

  • Hacksaw Ridge

    ★★★★

  • Nocturnal Animals

  • Moonlight

    ★★★★

  • Sully

    ★★★

  • Arrival

    ★★★★

  • La La Land

    ★★★★

  • Kubo and the Two Strings

    ★★★★

  • Suicide Squad

    ★½

  • Pete's Dragon

    ★★★★

  • Shin Godzilla

    ★★★½

  • Blair Witch

  • Kickboxer: Vengeance

    ★½

  • Star Trek Beyond

    ★★★½

  • Your Name.

    ★★★

  • The Purge: Election Year

    ★★

  • Independence Day: Resurgence

    ★½

  • The Secret Life of Pets

    ★★½

  • Lights Out

    ★★½

  • Finding Dory

    ★★★½

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Out of the Shadows

    ★★½

  • Popstar: Never Stop Never Stopping

    ★★★

  • The Neon Demon

    ★★★

  • It's Only the End of the World

    ★★½

  • Hell or High Water

    ★★★★

  • American Honey

    ★★★★

  • The Nice Guys

    ★★★★

  • Raw

    ★★★½

  • The Handmaiden

    ★★★★½

  • Train to Busan

    ★★★

  • The Conjuring 2

    ★★★

  • X-Men: Apocalypse

    ★★½

  • Always Shine

    ★★★

  • Captain America: Civil War

    ★★★

  • The Boss

    ★½

  • Elvis & Nixon

    ★½

  • The Belko Experiment

    ★★½

  • In a Valley of Violence

    ★★★½

  • Don't Breathe

    ★★★½

  • Hush

    ★★½

  • Batman v Superman: Dawn of Justice

    ★★

  • Everybody Wants Some!!

    ★★★½

  • 10 Cloverfield Lane

    ★★★½

  • London Has Fallen

    ★★½

  • Midnight Special

    ★★★½

  • Triple 9

    ★★½

  • Cabin Fever

    ½

  • Zootopia

    ★★★½

  • Deadpool

    ★★★

  • Hail, Caesar!

    ★★★½

  • Joshy

    ★★★★

  • All These Sleepless Nights

    ★★★½

  • Christine

    ★★★

  • Manchester by the Sea

    ★★★★★

  • Love & Friendship

    ★★★

  • 31

    ★½