• Lost Highway

    ★★★★★

  • Stuck

    ★★★½

  • Wrath of Man

    ★★★★

  • King of the Ants

    ★★★★

  • Predator 2

    ★★½

  • Spontaneous

    ★★★

  • Blair Witch

  • The Craft

    ★★½

  • Tango & Cash

    ★★★

  • Splinter

    ★★★

  • Violent Cop

    ★★★★

  • Mortal Kombat

    ★½

  • In the Earth

    ★★

  • Spartan

    ★★★★

  • The World of Kanako

    ★★½

  • Hollow Man

    ★★

  • Stray Dog

    ★★★★

  • Violation

    ★★½