• No Time to Die

    ★★★★

  • Squid Game

    ★★★

  • Black Widow

    ★★

  • Loki

    ½

  • The Power

    ★★½

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ½

  • WandaVision

    ½

  • Love and Monsters

    ★★

  • Soul

    ★★★

  • Fatman

    ★★★★★

  • The Courier

    ★★★

  • Terminator: Dark Fate

    ½

  • National Theatre Live: Fleabag

    ★★½

  • Jojo Rabbit

    ★★½

  • Toy Story 4

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★

  • Yesterday

    ½

  • Avengers: Endgame

    ½

  • Bohemian Rhapsody

    ★★

  • Incel

  • Green Book

    ★★★½

  • Incredibles 2

    ★★½

  • Avengers: Infinity War

    ★★★★

  • Annihilation

    ½

  • Black Panther

    ½

  • A Futile and Stupid Gesture

    ★★½

  • Star Wars: The Last Jedi

    ★★★★★

  • Blade Runner 2049

    ★★★

  • Cars 3

    ★★★½

  • Sherlock: The Final Problem

    ★★★★★

  • Doctor Strange

    ★★

  • Eddie the Eagle

    ★★★★★

  • Alvin and the Chipmunks: The Road Chip

    ★★★★★

  • Regular Show: The Movie

    ★★★

  • Field Niggas

    ½

  • BoJack Horseman Christmas Special

    ½

  • Jonah From Tonga

  • The Lego Movie

    ★★★★

  • Her

    ★★½

  • Joe

    ★★½

  • Monsters University

    ★★★★★

  • Skyfall

    ★★★★★

  • Alvin and the Chipmunks: Chipwrecked

    ★★

  • The Girl with the Dragon Tattoo

    ½

  • A Very Harold & Kumar Christmas

    ½

  • The Intouchables

    ★★

  • Captain America: The First Avenger

    ★★★★★

  • Cars 2

    ★★★★

  • Justin Bieber: Never Say Never

    ★★★★★

  • Dirk Gently

    ★★★★

  • The Social Network

    ★★★

  • Scott Pilgrim vs. the World

    ½

  • Toy Story 3

    ★★★★

  • Boy

    ★★★★

  • Alvin and the Chipmunks: The Squeakquel

    ½

  • WALL·E

    ★★★★

  • Harold & Kumar Escape from Guantanamo Bay

    ★★★

  • Walk Hard: The Dewey Cox Story

    ★★★½

  • Alvin and the Chipmunks

    ★★½

  • Superbad

    ★★★★★

  • Ratatouille

    ★★★★

  • Spider-Man 3

    ★★★★½

  • Casino Royale

    ★★★½

  • Death Note

    ★★½

  • Clerks II

    ★★★★★

  • Cars

    ★★★★★

  • Wallace & Gromit: The Curse of the Were-Rabbit

    ★★★★★

  • The Polar Express

    ★★★★★

  • Clerks: The Lost Scene

    ★★

  • Spider-Man 2

    ★★★★½

  • Harold & Kumar Go to White Castle

    ★★★½

  • Monster

    ★★★★