• Snake Eyes: G.I. Joe Origins

    ★½

  • Jujutsu Kaisen

    ★★★★★

  • The Tomorrow War

    ★½

  • Days of Being Wild

  • Irma Vep

    ★★★

  • The Queen's Gambit

    ★★★

  • Near Dark

    ★★★

  • Black Widow

    ★★

  • Dracula

    ★★★

  • Shadow

    ★★★★½

  • The Mermaid

    ★★½

  • Journey to the West: Conquering the Demons

    ★★★★★

  • Kung Fu Hustle

    ★★★★★

  • Pokémon Detective Pikachu

    ★★

  • Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 2

    ★★★

  • Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 1

    ★★★½

  • Less Than Zero

    ★★★

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★★