David has logged 11 entries for films during 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
11
Enola Holmes

Enola Holmes

2020
×
★★½
Read the review Edit this entry  
19
Avengers: Infinity War

Avengers: Infinity War

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
22
The Perks of Being a Wallflower

The Perks of Being a Wallflower

2012
×
★★★½
Edit this entry  
31
Star Wars: The Rise of Skywalker

Star Wars: The Rise of Skywalker

2019
×
★★½
Read prior review Edit this entry  
31
Star Wars: The Last Jedi

Star Wars: The Last Jedi

2017
×
★★★★
Edit this entry  
24
Star Wars: The Force Awakens

Star Wars: The Force Awakens

2015
×
★★★★
Edit this entry  
09
The Half of It

The Half of It

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
08
Venom

Venom

2018
×
★★★
Edit this entry  
31
John Wick: Chapter 3 - Parabellum

John Wick: Chapter 3 - Parabellum

2019
×
★★★★
Edit this entry  
20
Gnome Alone

Gnome Alone

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
19
Lady Bird

Lady Bird

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry