Sort by

dmin has logged 17 entries for films during 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
25
You Were Never Really Here

You Were Never Really Here

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
17
Once Upon a Time… in Hollywood

Once Upon a Time… in Hollywood

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
21
The Lion King

The Lion King

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
06
Spider-Man: Far From Home

Spider-Man: Far From Home

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
01
Deadwood: The Movie

Deadwood: The Movie

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
12
Pokémon Detective Pikachu

Pokémon Detective Pikachu

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
27
Avengers: Endgame

Avengers: Endgame

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
30
Captain Marvel

Captain Marvel

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
23
The Dark Knight

The Dark Knight

2008
×
★★★★½
Edit this entry  
16
Batman Begins

Batman Begins

2005
×
★★★★
Edit this entry  
08
Avengers: Infinity War

Avengers: Infinity War

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
07
Ant-Man and the Wasp

Ant-Man and the Wasp

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
05
Support the Girls

Support the Girls

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
27
Fyre

Fyre

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
04
Crazy Rich Asians

Crazy Rich Asians

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
03
Logan

Logan

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
02
Wind River

Wind River

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry