• Hazbin Hotel

  • Halloween, Except the Knife Is 50 Feet Long

    ★★★

  • El Camino: A Breaking Bad Movie

    ★★★★½

  • Zombieland: Double Tap

    ★½

  • Warnings

  • Run with the Hunted

    ★½

  • The Irishman

    ★★★★½

  • Guns Akimbo

    ★★★

  • Saint Maud

    ★★★★

  • Sound of Metal

    ★★★★½

  • The Platform

    ★★½

  • Hustlers

    ★★★★

  • Steven Universe: The Movie

    ★★★★★

  • Joker

    ★★★

  • First Cow

    ★★★

  • La Llorona

    ★★★½

  • Uncut Gems

    ★★★★½

  • Marriage Story

    ★★★★½

  • It Chapter Two

    ★★★

  • Nimic

    ★★★

  • Scary Stories to Tell in the Dark

    ★½

  • Full Force

    ★★★★

  • Ready or Not

    ★★★

  • Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

    ★½

  • Surrender

    ½

  • Pokémon: Mewtwo Strikes Back - Evolution

    ★★

  • Child's Play

    ★★½

  • Midsommar

    ★★★★★

  • Playmobil: The Movie

    ★★

  • Black Mirror: Smithereens

    ★★★

  • Black Mirror: Striking Vipers

    ★★★

  • Black Mirror: Rachel, Jack and Ashley Too

    ★★½

  • Feeling Through

    ★★★½

  • Godzilla: King of the Monsters

    ★★

  • Assimilate

    ★½

  • Parasite

    ★★★★★

  • To Live to Sing

    ★★★½

  • The Lighthouse

    ★★★★★

  • Portrait of a Lady on Fire

    ★★★★½

  • Brightburn

    ★½

  • Chernobyl

    ★★★★½

  • Pokémon Detective Pikachu

    ★★★½

  • Swallow

    ★★★

  • Mushroom And The Forest Of The World

    ★★★★

  • Avengers: Endgame

    ★★★½

  • The Silence

    ½

  • Missing Link

    ★★★½

  • Shazam!

    ★★★★

  • Pet Sematary

    ★★½

  • The Curse of La Llorona

    ★½

  • Love, Death & Robots: Blindspot

    ★★½

  • Love, Death & Robots: Suits

    ★★★

  • Love, Death & Robots: Beyond the Aquila Rift

    ★★★

  • Love, Death & Robots: Good Hunting

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: Sonnie's Edge

    ★★½

  • Love, Death & Robots: The Dump

    ★★

  • Love, Death & Robots: Ice Age

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: When the Yogurt Took Over

    ★★

  • Love, Death & Robots: The Witness

    ★★★

  • Love, Death & Robots: Shape-Shifters

    ★★½

  • Love, Death & Robots: Helping Hand

    ★★★

  • Love, Death & Robots: Fish Night

    ★★★

  • Love, Death & Robots: Lucky 13

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: Sucker of Souls

    ★★★

  • Love, Death & Robots: Three Robots

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: Zima Blue

    ★★★★½

  • Love, Death & Robots: Alternate Histories

    ★½

  • Us

    ★★★★

  • I See You

    ★★½

  • Captain Marvel

    ★★

  • The Siren

    ★★

  • Kim Possible

    ★½