Sort by

Noah Del has logged 11 entries for films during June 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
26
F9

F9

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
25
The Fate of the Furious

The Fate of the Furious

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
20
The Sparks Brothers

The Sparks Brothers

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
19
Luca

Luca

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
13
2001: A Space Odyssey

2001: A Space Odyssey

1968
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
11
The Mitchells vs. The Machines

The Mitchells vs. The Machines

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
07
Bo Burnham: Words, Words, Words

Bo Burnham: Words, Words, Words

2010
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
06
Bo Burnham: Inside

Bo Burnham: Inside

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
06
The Conjuring: The Devil Made Me Do It

The Conjuring: The Devil Made Me Do It

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
04
A Quiet Place Part II

A Quiet Place Part II

2020
×
★★
Read the review Edit this entry  
01
Cruella

Cruella

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry