Sarah has logged 10 entries for films during July 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
27
Once Upon a Time… in Hollywood

Once Upon a Time… in Hollywood

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
20
In the Mood for Love

In the Mood for Love

2000
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
20
The Art of Self-Defense

The Art of Self-Defense

2019
×
★★★★
Edit this entry  
20
Stuber

Stuber

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
16
Star Wars

Star Wars

1977
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
12
Midsommar

Midsommar

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Jodorowsky's Dune

Jodorowsky's Dune

2013
×
★★★
Read the review Edit this entry  
07
Her Smell

Her Smell

2018
×
★★★★½
Edit this entry  
06
Spider-Man: Far from Home

Spider-Man: Far from Home

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
04
Do the Right Thing

Do the Right Thing

1989
×
★★★★
Read the review Edit this entry