Sarah has logged 16 entries for films during March 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
28
The Invisible Man

The Invisible Man

2020
×
★★★★
Edit this entry  
27
The Cabin in the Woods

The Cabin in the Woods

2011
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
27
This Is Spinal Tap

This Is Spinal Tap

1984
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
26
Purple Rain

Purple Rain

1984
×
★★
Read the review Edit this entry  
25
Stop Making Sense

Stop Making Sense

1984
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
22
Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

2020
×
★★
Read the review Edit this entry  
17
The Fugitive

The Fugitive

1993
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
16
A Room with a View

A Room with a View

1985
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
15
Raising Arizona

Raising Arizona

1987
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
14
Mirror

Mirror

1975
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
11
First Cow

First Cow

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
09
Candyman

Candyman

1992
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Uncut Gems

Uncut Gems

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
06
2001: A Space Odyssey

2001: A Space Odyssey

1968
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
02
The Blues Brothers

The Blues Brothers

1980
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
02
Emma.

Emma.

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry