• Saw IV

    ★★½

  • Saw III

    ★★½

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★½

  • Exporting Raymond

    ★★½

  • Baby Driver

    ★★½

  • Mary Queen of Scots

    ★★½

  • The Road to El Dorado

    ★★½

  • Murder on the Orient Express

    ★★½

  • Along Came Polly

    ★★½

  • Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

    ★★½

  • Jojo Rabbit

    ★★½