• The Great Beauty

    ★★★½

  • Solaris

    ★★★½

  • Cobra Verde

    ★★★½

  • Bad Trip

    ★★★½

  • Tenet

    ★★★½

  • Letter Never Sent

    ★★★½

  • Three Kings

    ★★★½

  • Before the Devil Knows You're Dead

    ★★★½

  • The Matrix Revolutions

    ★★★½

  • Infinite Football

    ★★★½

  • Trouble in Paradise

    ★★★½

  • Sherlock Holmes: A Game of Shadows

    ★★★½

  • Goldfinger

    ★★★½

  • High Life

    ★★★½

  • Water Lilies

    ★★★½

  • Saw

    ★★★½

  • Certified Copy

    ★★★½

  • Black Christmas

    ★★★½