• No One Gets Out Alive

    ★★½

  • VHS 94

    ★★★

  • Squid Game

    ★★★★½

  • Halloween Kills

    ★★★

  • Malignant

    ★★★

  • Superhost

    ★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★★½

  • Batman: The Long Halloween, Part Two

    ★★★★½

  • A Classic Horror Story

    ★★★

  • Black Widow

    ★★½

  • Fear Street: 1994

    ★★★½

  • Batman: The Long Halloween, Part One

    ★★★★

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★

  • The Djinn

    ★★½

  • Separation

  • Mortal Kombat

    ★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★

  • Jakob's Wife

    ★★★½

  • Broadcast Signal Intrusion

    ★★★½

  • Gaia

    ★★★

  • Son

    ★★★

  • Digging to Death

    ★★

  • Fear of Rain

    ★★★

  • Willy's Wonderland

    ★★★

  • Dark Spell

    ★★★

  • CODA

    ★★★★

  • Censor

    ★★★

  • Wrong Turn

    ★★½

  • Hunter Hunter

    ★★★½

  • Wonder Woman 1984

  • Castle Freak

    ★½

  • Come Play

    ★★½

  • The Nights Before Christmas

  • Skylines

    ★★★

  • The Empty Man

    ★★★

  • Psycho Goreman

    ★★★

  • Love and Monsters

    ★★★½

  • Meander

    ★★★★

  • Initiation

    ★★★½

  • Vicious Fun

    ★★★★

  • Freaky

    ★★★★

  • They Live Inside Us

    ★★

  • Bloodthirsty

    ★★★

  • The Last Laugh

    ★★

  • Fear PHarm

    ★★½

  • Rent-A-Pal

    ★★★

  • The Babysitter: Killer Queen

    ★★★½

  • Bloody Hell

    ★★★★½

  • The Last Matinee

    ★★★½

  • Dark Stories

    ★★★

  • Come True

    ★★★

  • Bleed With Me

    ★★½

  • The New Mutants

    ★★

  • Caleb

    ★★★

  • Ten Minutes to Midnight

    ★★

  • Host

    ★★★½

  • Follow Me

    ★★

  • Black Water: Abyss

    ★★

  • Vampire Virus

    ★★

  • The Dinner Party

    ★★½

  • The Dark and the Wicked

    ★★★½

  • 12 Hour Shift

    ★★★

  • Anything for Jackson

    ★★★★

  • The Hunt

    ★★★

  • The Dark Red

    ★★★

  • The Invisible Man

    ★★★★

  • Star Light

    ★★

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★½

  • Possessor

    ★★★

  • The Night House

    ★★★½

  • The Columnist

    ★★★½

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★½