• Guava Island

    ★★★

  • Karbonkel: The Ugly Truth

    ★½

  • Promising Young Woman

    ★★★½

  • Alles van Waarde

    ★★

  • A Ghost Story

    ★★★½

  • Dune

    ★★★★

  • Dwaalspoor

    ★★

  • Sweet Girl

    ★★

  • Wrath of Man

    ★★★

  • Spookies

    ★½

  • Slumber Party Massacre II

    ★★½

  • The Night Comes for Us

    ★★★½

  • The Platform

    ★★★½

  • Atomic Blonde

    ★★★

  • Kajillionaire

    ★★★

  • De Zitting

    ★★★½

  • A Classic Horror Story

    ★★

  • Stuber

    ★★★