• Four to Dinner

    ★★

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

    ★★★★½

  • The King's Man

    ★★★½

  • Diabolik

    ★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★½

  • Sabato, domenica e lunedì

    ★★★½

  • Don't Look Up

    ★★★

  • Single All the Way

    ★★

  • Breaking up in Rome

    ★★★½

  • 8-Bit Christmas

    ★★★

  • Jonas Brothers Family Roast

    ★★★★

  • Tear Along the Dotted Line

    ★★★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★

  • Eternals

    ★★★½

  • Dog Years

    ★★★

  • Crazy for Football - Matti per il calcio

    ★★★★

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★★

  • I Am Santa Claus

    ★★★

  • With or Without You

    ★★★★

  • Freaks Out

    ★★★★

  • Dune

    ★★★★

  • The Hand of God

    ★★★★

  • All Star - Ritorno al cinema

    ★★★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★

  • Painful Path

  • Come un gatto in tangenziale - Ritorno a Coccia di Morto

    ★★★½

  • The Kissing Booth 3

    ★★

  • The French Dispatch

    ★★★★

  • Three Floors

    ★★★½

  • Je Te Baiserais

    ★★★★★

  • Ritorno al crimine

    ★★½

  • Luca

    ★★★★

  • Loki

    ★★★½

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★

  • Friends: The Reunion

    ★★★★

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★½

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★★

  • Coming 2 America

    ★★

  • To All the Boys: Always and Forever

    ★★

  • The Last Paradiso

    ★★★

  • Malcolm & Marie

    ★★★

  • WandaVision

    ★★★★½

  • Tutti per 1 - 1 per tutti

    ★★★½

  • We Can Be Heroes

    ★½

  • Bath Buddy

    ★★★

  • A Trash Truck Christmas

    ★★★

  • Rose Island

    ★★★½

  • The Prom

    ★★½

  • The Christmas Chronicles: Part Two

    ★★★

  • Hillbilly Elegy

    ★★★½

  • Holidate

  • Soul

    ★★★

  • The Boys in the Band: Something Personal

    ★★★½

  • The Boys in the Band

    ★★★

  • The Trial of the Chicago 7

    ★★★★½

  • Enola Holmes

    ★★★

  • Rifkin's Festival

    ★★★½

  • Nomadland

    ★★★½

  • Monday

    ★★½

  • The Devil All the Time

    ★★★

  • Mainstream

    ★★★

  • Pieces of a Woman

    ★★★½

  • Tenet

    ★★★★½

  • The Kissing Booth 2

    ★½

  • Say It Loud

    ★★

  • If Anything Happens I Love You

    ★★★½

  • The King of Staten Island

    ★★★½

  • D.N.A. - Decisamente non adatti

    ★½

  • Normal People

    ★★★★½

  • Damaged goods

    ★★★

  • Bad Tales

    ★★★

  • Pete Davidson: Alive from New York

    ★★★½