• Silent Night

    ★★★

  • C'mon C'mon

    ★★★★★

  • The Power of the Dog

    ★★★★★

  • Wheel of Fortune and Fantasy

    ★★★½

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★

  • The Humans

    ★★★★

  • House of Gucci

    ★★½

  • Resident Evil: Welcome to Raccoon City

    ★½

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★★

  • An American in Paris

    ★★★★½

  • Belfast

    ★★

  • Scream, Queen! My Nightmare on Elm Street

    ★★★★

  • The Beta Test

    ★★★½

  • The French Dispatch

    ★★★★½

  • New Nightmare

    ★★★★★

  • Freddy's Dead: The Final Nightmare

    ★★★

  • Spencer

    ★★★★★

  • A Nightmare on Elm Street: The Dream Child

    ★★½