• Don't Look Up

    ★★★½

  • Robin Robin

    ★★★★½

  • Shaun the Sheep: The Flight Before Christmas

    ★★★½

  • Belle

    ★★½

  • Scream

    ★★★

  • One Piece: Baron Omatsuri and the Secret Island

    ★★★★

  • Digimon: The Movie

    ★★½

  • Digimon Adventure 3D: Digimon Grand Prix!

    ★★★½

  • Wolf Children

    ★★★½

  • Summer Wars

    ★★

  • The Boy and the Beast

    ★★★

  • The Girl Who Leapt Through Time

    ★★★★

  • Superflat Monogram

    ★★★★

  • Fantasmagorie

    ★★★★

  • The 355

    ★½

  • The King's Man

    ★★

  • Poupelle of Chimney Town

    ★★

  • Street Gang: How We Got to Sesame Street

    ★★★★