• Pokémon: The Movie 2000

    ★★

  • Junior MasterChef (Chile)

    ★★

  • Goal! II: Living the Dream

    ★★

  • The Circus

    ★★★

  • Don't Hug Me I'm Scared

    ★★★½

  • Pokémon: Giratina and the Sky Warrior

    ★★½

  • Don't Hug Me I'm Scared 2

    ★★★½

  • Primer

    ★★★★

  • Raw

    ★★★½

  • Free Fire

    ★½

  • Colossal

    ★★★

  • Upstream Color

    ★★★★½

  • Brigsby Bear

  • Ingrid Goes West

    ★★½

  • Good Time

    ★★★★

  • Thor: Ragnarok

    ★★★½

  • The Glass Castle

    ★★

  • Paddington 2

    ★★★