dunkinbilly has logged 14 entries for films during April 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
23
Crazy Rich Asians

Crazy Rich Asians

2018
×
★★½
Edit this entry  
23
Nomadland

Nomadland

2020
×
★★★★½
Read prior review Edit this entry  
17
Spider-Man: Far from Home

Spider-Man: Far from Home

2019
×
★★★★
Edit this entry  
16
Saint Maud

Saint Maud

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
15
Captain America: Civil War

Captain America: Civil War

2016
×
★★★½
Read prior review Edit this entry  
14
My First Summer

My First Summer

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
13
The Devil Wears Prada

The Devil Wears Prada

2006
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
12
The Edge of Seventeen

The Edge of Seventeen

2016
×
★★★★★
Edit this entry  
12
The Silence of the Lambs

The Silence of the Lambs

1991
×
★★★
Edit this entry  
12
Captain America: The Winter Soldier

Captain America: The Winter Soldier

2014
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
11
The Father

The Father

2020
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
10
Captain America: The First Avenger

Captain America: The First Avenger

2011
×
★★½
Edit this entry  
06
Shiva Baby

Shiva Baby

2020
×
★★★★
Edit this entry  
03
Shiva Baby

Shiva Baby

2020
×
★★★½
Edit this entry