• A Classic Horror Story

    ★★★

  • Black Widow

    ★★★★

  • The Forever Purge

    ★★½

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★½

  • What Keeps You Alive

    ★★½

  • Luca

    ★★★½

  • Battle of the Sexes

    ★★★

  • A Quiet Place Part II

    ★★★★

  • Everything, Everything

    ★★★★

  • Awake

    ★★★½

  • Spontaneous

    ★★½

  • Night of Red Wine

    ★★★★

  • The Map of Tiny Perfect Things

    ★★★★

  • Cruella

    ★★★★

  • Jungle

    ★★½

  • Your Name Engraved Herein

    ★★½

  • Split

    ★★★★

  • Army of the Dead

    ★★★½