Duraladam has logged 11 entries for films during October 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
28
You've Got Murder

You've Got Murder

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
22
Taksim Hold'em

Taksim Hold'em

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
20
Family Romance, LLC

Family Romance, LLC

2019
×
★★★½
Edit this entry  
19
Comidark Films: The Getaway

Comidark Films: The Getaway

2019
×
★★½
Edit this entry  
19
Comidark Films: In Between

Comidark Films: In Between

2019
×
★★★
Edit this entry  
16
Pain and Glory

Pain and Glory

2019
×
★★★
Edit this entry  
12
The Whistlers

The Whistlers

2019
×
★★★½
Edit this entry  
11
A Hidden Life

A Hidden Life

2019
×
★★★½
Edit this entry  
10
Undone

Undone

2019
×
★★★★
Edit this entry  
06
Diego Maradona

Diego Maradona

2019
×
★★★★
Edit this entry  
04
Joker

Joker

2019
×
★★★★½
Edit this entry