Dustin has logged 119 entries for films during November 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
The Dark and the Wicked

The Dark and the Wicked

2020
×
★★
Read the review Edit this entry  
30
Death Takes a Holiday

Death Takes a Holiday

1934
×
★★★
Read the review Edit this entry  
30
The Last Time

The Last Time

2006
×
★★★
Read the review Edit this entry  
30
Let's Not Meet in the Woods

Let's Not Meet in the Woods

2020
×
★★½
Read the review Edit this entry  
30
Deathcember

Deathcember

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
29
Casting Couch Slaughter

Casting Couch Slaughter

2020
×
Read the review Edit this entry  
29
Tales from the Hood 3

Tales from the Hood 3

2020
×
★★½
Read the review Edit this entry  
29
Lingering

Lingering

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
29
12 Hour Shift

12 Hour Shift

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
29
Spontaneous

Spontaneous

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
29
Strain 100

Strain 100

2020
×
★★
Read the review Edit this entry  
28
May the Devil Take You

May the Devil Take You

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
28
Come Play

Come Play

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
28
Leap of Faith: William Friedkin on The Exorcist

Leap of Faith: William Friedkin on The Exorcist

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
28
Relentless

Relentless

2020
×
★★
Read the review Edit this entry  
28
Wolfman's Got Nards

Wolfman's Got Nards

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
28
The Last Thanksgiving

The Last Thanksgiving

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
27
Cicada!

Cicada!

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
27
Gold Diggers of 1933

Gold Diggers of 1933

1933
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
27
A Quarantined Christmas

A Quarantined Christmas

2020
×
★★
Read the review Edit this entry  
27
Wild Boar

Wild Boar

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
27
Pandemic

Pandemic

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
26
Planes, Trains and Automobiles

Planes, Trains and Automobiles

1987
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
26
Luz: The Flower of Evil

Luz: The Flower of Evil

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
26
Nuns: An Italian Horror Story

Nuns: An Italian Horror Story

2020
×
★★
Read the review Edit this entry  
26
Sleepless Beauty

Sleepless Beauty

2020
×
★★
Read the review Edit this entry  
26
Compulsión

Compulsión

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
26
Vork and the Beast

Vork and the Beast

2020
×
★★½
Read the review Edit this entry  
26
I Am Toxic

I Am Toxic

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
25
Home Sweet Home

Home Sweet Home

1981
×
★★½
Read the review Edit this entry  
25
My Dead Ones

My Dead Ones

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
23
The Camp on Blood Island

The Camp on Blood Island

1958
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
23
Little Nikita

Little Nikita

1988
×
★★½
Read the review Edit this entry  
23
The Crowd Roars

The Crowd Roars

1932
×
★★★
Read the review Edit this entry  
23
Big City Blues

Big City Blues

1932
×
★★★
Read the review Edit this entry  
23
Portae Infernales

Portae Infernales

2019
×
★½
Read the review Edit this entry  
22
Run

Run

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
22
Immediate Family

Immediate Family

1989
×
★★½
Read the review Edit this entry  
22
Incision

Incision

×
★★½
Read the review Edit this entry  
22
Queen: The Awakening

Queen: The Awakening

2020
×
★★
Read the review Edit this entry  
22
Direct to Video: Straight to Video Horror of the 90s

Direct to Video: Straight to Video Horror of the 90s

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
22
Fast Forward

Fast Forward

1985
×
★★½
Read the review Edit this entry  
21
The Tales of Strango the Clown

The Tales of Strango the Clown

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
21
Psychopath

Psychopath

2020
×
★½
Read the review Edit this entry  
21
Gold Digger Killer

Gold Digger Killer

2007
×
Read the review Edit this entry  
21
Dead Heading

Dead Heading

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
21
Psycho Ape!

Psycho Ape!

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
21
The Nights Before Christmas

The Nights Before Christmas

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
21
The Giant

The Giant

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
20
Love and Monsters

Love and Monsters

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry