edatlin has logged 15 entries for films during October 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Bombshell

Bombshell

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
27
The Life Aquatic with Steve Zissou

The Life Aquatic with Steve Zissou

2004
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
23
Borat Subsequent Moviefilm

Borat Subsequent Moviefilm

2020
×
Read the review Edit this entry  
22
Legally Blonde

Legally Blonde

2001
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
21
What We Do in the Shadows

What We Do in the Shadows

2014
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
17
The Dead Zone

The Dead Zone

1983
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
17
Black Box

Black Box

2020
×
★★
Read the review Edit this entry  
15
Nocturne

Nocturne

2020
×
★★★½
Edit this entry  
14
Evil Eye

Evil Eye

2020
×
★★★
Edit this entry  
11
Unicorn Store

Unicorn Store

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
10
Miss You Already

Miss You Already

2015
×
★★★½
Edit this entry  
10
Interview with the Vampire

Interview with the Vampire

1994
×
★★★
Edit this entry  
04
Fantastic Mr. Fox

Fantastic Mr. Fox

2009
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
04
The Devil All the Time

The Devil All the Time

2020
×
★★★
Edit this entry  
03
Moonrise Kingdom

Moonrise Kingdom

2012
×
★★★★½
Read the review Edit this entry