• Grease

    ★★★

  • Baby Driver

    ★★★★½

  • Going Overboard

    ½

  • Sandy Wexler

    ★★½

  • El Camino: A Breaking Bad Movie

    ★★★

  • Uncut Gems

    ★★★★

  • The Lighthouse

    ★★★★

  • Dunkirk

    ★★★★

  • Bad Boys for Life

    ★★★½

  • Wonder Woman

    ★★★★

  • The Gentlemen

    ★★★★½

  • The Money Pit

    ★★★

  • La La Land

    ★★★½

  • Goldman v Silverman

    ★★½

  • WHAT DID JACK DO?

    ★★★

  • Bombshell

    ★★★★

  • I Lost My Body

    ★★★★½

  • 1917

    ★★★★